Міжнародне найменування

Целюлоза мікрокристалічна Microcrystalline cellulose

Сегмент:

Допоміжні речовини

Ринки і застосування:

Фармацевтичні продукти, дієтичні добавки, харчові продукти

Склад:

Типи 101,102, 103, 105, 112, 113, 200, 301, 302, N

Опис:

Целюлоза мікрокристалічна-продукт хімічної деструкції целюлози з високим ступенем чистоти. Використовується як текстуратор, антислідкуючий агент, замінник жиру, емульгатор і наповнювач у виробництві харчових продуктів. Найбільш поширеною формою використання -Виробництво таблеток. Він також використовується в аналізах бляшок для підрахунку вірусів, в якості альтернативи карбоксиметилцелюлози. Індекс Е460.

Функції:

Accel-101- найбільш широко використовується для прямого таблетування і вологого гранулювання.
Accel-102 має аналогічні властивості стиснення з Accel-101. Тим не менш, він має більший розмір часток і, отже, краще плинність для тонких порошків.
Accel-103, Accel-112 і Accel-113 мають знижений вміст вологи і ідеально підходять для використання з чутливими до вологи матеріалами.
Accel-105 має краще розмір часток і може бути використано в прямому пресуванні з крупнозернистих, гранульованих і кристалічних матеріалів, поліпшені характеристики стисливості, що ідеально підходять для застосування за участю важко пресованих матеріалів. Він може бути змішаний з Accel-101 або Accel-102.
Accel-200 має великий розмір часток, який забезпечує підвищену здатність потоку з мінімальним впливом на характеристики стиснення. Він може бути використаний в прямому пресуванні і вологої грануляції.
Accel-301 має більш високу щільність, забезпечуючи підвищену здатність потоку, більш однорідною таблеткою і і потенціал для створення невеликих таблеток.
Accel-302 володіє характеристиками щільності від Accel-301 з розміром частинок Accel-102. Забезпечує підвищену здатність потоку, більш однорідна
вага таблетки і потенціал для створення невеликих таблеток.
Accel-N найбільш широко використовується для вологого гранулювання.

Виробник:

Акцент Мікроселл

Стандарт:

USP/NF,JP, Ph.Eur.,BP