Міжнародне найменування

Кроскармелоза

Сегмент:

Допоміжні речовини

Ринки і застосування:

Фармацевтичні продукти, дієтичні добавки

Склад:

Croscarmellose sodium

Опис:

Кроскармелоза натрію є внутрішньо поперечно-зшитої карбоксиметилцелюлозою натрію для використання в якості супердезінтегранта в фармацевтичних препаратах. Також використовується в харчовій промисловості як емульгатор. Індекс E468

Функції:

Швидкий дезинтегратор для фармацевтичних препаратів у вигляді таблеток, капсул і гранул.
ACROCEL ефективний для комбінації з обома сполучними речовинами, такими як MКЦ (мікрокристалічна целюлоза) і ДКФ (Дикальцій фосфат дигідрат).
Кроскармелоза має неперевершену дезинтегративну
функціональність завдяки відмінним характеристикам поглинання води і швидкого набухання. Результатом є високоякісний супердезінтегрант, чия швидка дезінтеграція і розчинення при низьких рівнях використання і неперевершена стабільність і функціональність роблять його сьогодні чудовим супердезінтегратором.
Кроскармелоза натрію є дуже часто респонденти користуються послугами фармацевтичної добавки, схваленої FDA. Його призначення в більшості таблеток – включаючи дієтичні добавки – полягає в тому, щоб допомогти таблетці розпадатися в кишковому тракті в потрібному місці. Якщо таблетована дезінтегруючий агент не включений, таблетка може розпадатися занадто повільно або в неправильній частині кишечника або взагалі не розпадатися, тим самим знижуючи ефективність активних інгредієнтів.

Виробник:

Акцент Мікроселл

Стандарт:

USP/NF, Ph.Eur.,BP