Інші назви

3-Hydroxymethyl Indole, 3 Hydroxymethyl Indole, I3C, Indole 3 Carbinol, 3- (hydroxymethyl), 3- (hydroxyméthyl), 3 (hydroxymethyl) Indole, 3-Indolylcarbinol, 3 Indolylcarbinol, 3-Indolylmethanol, 3 Indolylmethanol, Indol-3 -Carbinol, Indole, Indole 3 Carbinol, Indole-3-methanol, Indole-3-méthanol, 3-гідроксіметіліндол, 3-гідроксіметіліндол, I3C, індол-3-карбінол, 3- (гідроксиметил), 3- (гідроксиметил), 3 (гідроксиметил) індол, 3-індолілкарбінол, 3-індолілкарбінол, 3-індолілметанол, 3 індолілметанол, індол-3 -карбінол, індол, індол-3-карбінол, індол-3-метанол, індол-3-метанол.
опис

Індол-3-карбінол – це речовина, що міститься в таких овочах, як брокколі, брюссельська капуста, капуста, цвітна капуста, капуста, гірчична зелень, ріпа і рутабагі.

Індол-3-карбінол використовується для профілактики раку молочної залози, раку товстої кишки та інших видів раку. Національні інститути здоров’я (NIH) розглянули індол-3-карбінол в якості можливого рака- профілактичний засіб і в даний час спонсорують клінічні дослідження для профілактики раку молочної залози.

Індол-3-карбінол також використовується при фибромиалгии, пухлинах гортані (гортанний папилломатоз), викликаних вірусом, пухлинами всередині дихальних шляхів (респіраторний папіломатоз), викликаний вірусом, аномальний ріст клітин шийки матки (дисплазія шийки матки) і системний червоний вовчак (ВКВ). Деякі люди використовують індол-3-карбінол, щоб збалансувати рівні гормонів, «детоксіфіціровать» кишечник і печінку і підтримувати імунну систему.
Принцип дії

Дослідників цікавить індол-3-карбінол для профілактики раку, особливо раку молочної залози, шийки матки і ендометрію і колоректального раку. Їх причина в тому, що дієти з більш високим вмістом фруктів і овочів пов’язані зі зменшенням ризику розвитку раку. Дослідники підозрюють, що індол-3-карбінол є одним з декількох рослинних компонентів, які можуть захистити від раку.
застосування

Аномальне розвиток і ріст клітин шийки матки (дисплазія шийки матки).

Респіраторний папилломатоз. Є деякі свідчення того, що тривале використання індол-3-карбінолу може знизити ріст пухлини (папіломи) у пацієнтів з рецидивуючим респіраторним папіломатозом.
Папіломатоз гортані.
Профілактика раку молочної залози.
Рак товстої кишки.
Фіброміалгія.
Системний червоний вовчак (ВКВ).
Гормональні дисбаланси.
Інші умови.
Безпека

Індол-3-карбінол, ймовірно, безпечний для більшості людей при використанні в кількостях, зазвичай зустрічаються в раціоні. Може викликати побічні ефекти, такі як шкірний висип і невелике збільшення ферментів печінки.
дозування

Для лікування аномальних клітин на поверхні шийки матки (дисплазія шийки матки): 200-400 мг в день. Однак 200 мг, по-видимому, настільки ж ефективні, як і більш висока доза.