Цинк бісгліцінат 18,8% розчинний

Повністю реагувати хелати

Висока біодоступність

Легко розчинні у малій кишкової рідини для абсорбції

Вища якість

Зменшено ймовірність порушення шлунково-кишкового тракту

Запобігає окисленню вітамінів

Біохімічна функція

Специфічні мінерали необхідні для утворення специфічних ферментних систем, які контролюють метаболізм наших тел. Для правильної ферментативної активності необхідні достатня кількість мінералу. Таким чином, висока біодоступність мінеральні джерела, такі як амінокислотні хелатні мінерали, принесуть найбільшу користь.

Мінерали, які оточені і пов’язані з амінокислотами, називаються хелатними мінералами. На відміну від неорганічних мінералів, хелатні мінерали більш біодоступності, тому що вони значно підвищать ймовірність того, що мінерали будуть поглинені організмом.

Вигоди

Переваги хелатних мінералів – це не просто підвищена біодоступність мінералів, щоб забезпечити доступність поживних речовин для різних систем для функцій організму – крім того, вони також зменшують можливості порушення шлунково-кишкового тракту і запобігають зниження вітаміну і зниження біодоступності.

– Розчинність при правильному рН-рівні (7,0-7,2)

– Хелатні мінерали не взаємодіють з речовинами в їжі для утворення розчинних комплексів

– Попереджають окислення цінних вітамінів і мінералів

– Зменшують порушення шлунково-кишкового тракту

Виробничий процес

Тільки повністю реагувати амінокислотні хелати мають властивості стабільності, захисту і підвищеної абсорбції. Ліганди піддаються повної хімічної реакції, утворюючи унікальні стабільні мінеральні хелати. Це може бути гарантоване тільки завдяки унікальному виробничому процесу, а не просто складання простий фізичної суміші неорганічних солей металів з лігандами.

Примітка

Для Європи, згідно з правилом ЄС 1170/2009, додаток II, мінеральні хелати для використання в харчових добавках допускаються у вигляді бісгліцінатов.

Фелицата Україна пропонує бісгліцінати

Кальцій

Мідь

Залізо

Магній

Марганець

Цинк