Інші назви

L-Selenomethionine, L-Sélénométhionine, Levure sélénisée, Numéro atomique 34, Se, Selenio, Selenite, Sélénite de sodium, Sélénium, Selenium Ascorbate

Опис

Селенометіонін це амінокислота, що містить селен. Існує в двох формах, відомих як енантіомери, включаючи L-селенометіонін і D-селенометіонін. L-селенометіонін біологічно активний у людей і багатьох інших форм життя.

Принцип дії

Селенметіонін грає важливу роль у багатьох біохімічних реакціях, особливо в якості кофактора при зниженні антиоксидантних ферментів. Оксиди L-селенометіоніна, дозволяють знизити рівень реакційноздатних сполук кисню. Ці сполуки включають вільні радикали, які можуть викликати пошкодження клітин.

Застосування

Селенметіонін використовують при лікуванні серцево-судинних захворювань, різних видах раку, хіміотерапевтична токсичність, діабет, дегенерація жовтої плями, катаракта, гіпотиреоз, автоімунний тиреоїдит, остеоартрит, ревматоїдний артрит, інсульт, атеросклероз, доброякісна гіперплазія передміхурової залози і критична хвороба.

Безпека

Селенметіонін безпечний більшості дорослих і дітей, якщо приймати належним чином.
Селенметіонін може викликати легкі побічні ефекти, такі як нудота, біль в животі, зміни нігтів, втома, дратівливість.

Дозування

Рекомендована доза селенметіонін становить від 100 до 250 мг на день. Дозування буде варіюватися, залежно від їх поточного стану здоров’я, віку і реакції їх організму на селенметіонін.