Інші назви

B-Alanyl-L-Histidine, B-Alanyl Histidine, Beta-alanyl-L-histidine, Bêta-Alanyl-L-Histidine, Carnosina, L-Carnosine, N-Acetyl-Carnosine, N-Acétyl-Carnosine, N-Acetyl-L-Carnosine, N-Acétyl-L-Carnosine.

Опис

Карнозін – це білковий будівельний блок, який природно утворюється в організмі. Він сконцентрований в м’язах, коли вони працюють, а також він зустрічається в серці, мозку і багатьох інших частинах тіла.

Принцип дії

Карнозін важливий для багатьох нормальних функцій організму, включаючи правильну функцію і розвиток м’язів, серця, печінки, нирок, головного мозку і багатьох інших органів. Існує деяка зацікавленість у використанні карнозіна для запобігання старіння, оскільки він, по-видимому, заважає певним хімічним речовинам, які можуть грати роль в процесі старіння.

Застосування

Карнозін використовується для запобігання старіння і профілактики, лікування ускладнень діабету, таких як ушкодження нервів, порушення зору (катаракта) і проблеми з нирками.

Безпека

Карнозін є безпечним для застосування.

Добавка карнозіна може захистити мозок від білків, які, як відомо, викликають хвороби Альцгеймера та інші форми втрати пам’яті і деменції.
Особливі запобіжні заходи та попередження:
Вагітність і годування груддю: недостатньо достовірної інформації про безпеку прийому карнозіна, якщо ви вагітні або годуєте грудьми. Вживання карнозіна може привести до зниження артеріального тиску у людей з низьким кров’яним тиском.

Дозування

Оскільки більшість людей, включаючи не вегетаріанців, споживають дуже мало карнозіна в своєму раціоні, фахівці рекомендують використовувати щонайменше 1000 мг в день. Ця доза повинна бути достатньою для підтримки оптимальних рівнів в організмі.