Опис

L-гістидин є незамінною амінокислотою і однією з 23 протеіногенних амінокислот. Він має функціональну групу імідазолу, яка характерна для ароматичної амінокислоти. Він бере участь у формуванні білків і впливає на деякі метаболічні реакції в організмі.
Оскільки L-гістидин утворюється тільки в дуже малих кількостях організмом, вона повинна переважно прийматися через дієтичні добавкі і діету. У деяких випадках синтез L-гістидину настільки обмежений, що її можна назвати однією з незамінних амінокислот.
Немовлята, зокрема, потребують додаткових джерел L-гістидину, або через грудне молоко, спеціальні добавки, так як дефіцит може призвести до проблем росту і іншим умовам.
Гістидин також є важливою речовиною для тих, хто одужує від хвороби і під час росту (в дитинстві та підлітковому віці). Найкраще приймати L-гістидин натощах, так як він більш ефективний.
Незбалансована дієта або занадто великий стрес можуть також призводити до дефіциту, який може проявлятися в порушеннях росту або ревматичному артриті у дорослих.
L-гістидин володіє багатьма життєво важливими функціями в організмі і бере участь в синтезі гемоглобіну, відновлення тканин і зміцненні імунної системи.

Принцип дії

Одна з найважливіших характеристик гістидина полягає в тому, що він може бути перетворений в різні речовини, включаючи гістамін, глутамат і гемоглобін. Крім того, він бере участь в різних метаболічних реакціях і, отже, забезпечує непряму подачу кисню до всіх органів і тканин. Це будівельний блок для багатьох молекул, що містять залізо, наприклад феритин. Ця функція також важлива, так як вона забезпечує достатній запас енергії в клітинах і може детоксіфіціровать тіло від важких металів завдяки його здатності об’єднуватися з ними.

Застосування

L-гістидин є однією з 10 незамінних амінокислот для немовлят.
L-гістидин грає ключову роль у виробництві червоних і білих клітин крові. Повідомлялося, що у пацієнтів з ревматоїдним артритом спостерігаються аномально низькі рівні L-гістидину в крові.
БОДІБІЛДІНГ | М’ЯЗОВИЙ РІСТ
виробництво карнозіна
L-гістидин об’єднується з бета-аланіном, щоб утворити так званий природний дипептид під назвою Карнозін (бета-аланіл-L-гістидин). Біосинтез карнозіна вимагає, щоб бета-аланін і L-гістидин були легко доступні.
Карнозін зустрічається в скелетній м’язі, а також в серці і мозку.
Поставка збільшеною концентрації карнозіну в м’язах особливо корисна для бодібілдингу.
Карнозін зазвичай міститься в м’язових волокнах з швидким сіпанням типу II.
Карнозін дає людині можливість працювати і тренуватися складніше і не дозволяє м’язам занадто кислим в періоди інтенсивних фізичних вправ.
Коли людина тренується з високою інтенсивністю, в м’язах виникає окислювальний стрес, який може виснажувати рівні карнозіна. Відомо, що ці вільні радикали викликають перекисне окислення ліпідів. Вони також викликають карбоксилювання білків і фосфоліпідів. В результаті відбувається розпад білків, званий протеолізом. Дослідження показують, що карнозін може боротися з цими реакціями, якщо в м’язах є достатнє харчування.
Карнозін також є субстратом для синтези оксиду азоту. Це фермент, пов’язаний з утворенням оксиду азоту. Окис азоту виробляється природним шляхом в організмі і контролює кровообіг. Він також регулює діяльність багатьох життєво важливих органів в організмі.
ВТРАТА ВАГИ
жировий обмін
L-гістидин забезпечує підвищений рівень карнозину в організмі. Карнозін пояснюється безліччю переваг, одним з яких є його здатність допомоги з жировим обміном.
Гістидин був вивчений і виявив, що він має 6% -ву втрату жиру без вправ або дієтичного втручання.
L-гістидин пояснюється поліпшеною резистентністю до інсуліну і збігається зменшенням маси жиру.
L-гістидин, як зазначено вище, є амінокислотою, яка грає життєво важливу роль в зростанні м’язів. Як ми знаємо, збільшення м’язової маси пов’язано зі збільшенням термогенеза і зменшенням вмісту жиру.
ЗДОРОВ’Я КІСТОК
регенерація тканин
Дослідження показують, що добавки l-гістидину можуть допомогти керувати спільними станами, особливо тими, які пов’язані з віковою дегенерацією. Вони також корисні під час операції по відновленню пошкоджень після операції, так як це сприяє регенерації тканини.
ІМУННА СИСТЕМНА ПІДТРИМКА
синтез гемоглобіну
Гістидин був відзначений за його допомогу тим, хто одужує від хвороби. Він також відіграє життєво важливу роль в наданні підтримки дітям і підліткам у міру їх дорослішання.
L-гістидин бере участь в синтезі гемоглобіну. Відомо, що він зміцнює імунну систему і допомагає у відновленні тканин там, де є пошкодження.
Дослідження показують, що Гистидин діє як природний детоксіфікатор. Він захищає від радіаційного ушкодження і допомагає видалити важкі метали з організму. Він може також запобігти початок СНІДу, оскільки гістидин грає важливу роль у виробництві червоних і білих кров’яних тілець.
ЦЕНТРАЛЬНА НЕРВОВА СИСТЕМА
нейрональна трансмісія
Гістидин є амінокислоту, відому своєю роллю в розвитку і підтримці здорових тканин по всьому організму.
L-гістидин корисний, зокрема, для мієлінових оболонок, які покривають нервові клітини ЦНС. Мієлінові оболонки – це ті, які гарантують, що повідомлення з мозку передаються з легкістю в різні частини тіла.
Важливо підтримувати оптимальні рівні L-гістидину, оскільки надлишок був пов’язаний з психологічними розладами, такими як шизофренія і занепокоєння.
ТРАВНА СИСТЕМА
Перетвориться в гістамін
Оскільки L-гістидин перетворюється в гістамін, інша перевага для забезпечення ваших рівнів знаходиться в оптимальному діапазоні для нормального травлення. Гістамін грає ключову роль у виробництві шлункових соків. Шлункові соки – це вимога правильної роботи травної системи.
РЕПРОДУКТИВНА СИСТЕМА
Перетвориться в гістамін
L-гістидин грає ключову роль в функціонуючої репродуктивній системі, тому що він перетворюється в гістамін, хімічна речовина, необхідне для стимулювання збудження. При прийомі в поєднанні з двома важливими вітамінами В; вітамін B3 (ніацин) і вітамін B6 (піридоксин), гістидин може поліпшити стан збудження.

Безпека

Безпечний при використанні перорально і належним чином. Клінічні дослідження відзначають відсутність побічних ефектів при дозах до 4 г в день.

Дозування

При ревматоїдному артриті звичайна доза гістидина становить 3,7-4,5 г в день.
При анемії уремії або анемії, пов’язаної з підтримуючим діалізом, типова доза становить 1-4 грами в день