Міжнародне найменування
Креатин моногідрат
Сегмент: Нутріцевтики
Ринки і застосування: Амінокислоти і спорт, дієтичні добавки, фармацевтична сировина
Склад: Creatine monohydrate 99%
Опис: Креатин моногідрат – це органічна сполука природного походження, яке в організмі перетворюється в креатинфосфат. Креатинфосфат сприяє синтезу енергетичного субстрату аденозинтрифосфат (АТФ). Саме АТФ забезпечує енергією м’язові скорочення і інші внутрішньоклітинні процеси.
Функції: Креатин моногідрат – білий кристал або порошок, слабко розчинний у воді, розчиняється в етанолі. Спортсмени і багато культуристів використовують для підвищення інтенсивності вправ, збільшення сили, більш повного мислення, збільшення маси тіла та для більш швидкого відновлення м’язів після тренування.
Основні функції
Допомагає м’язовим клітинам виробляти більше енергії. Подавляє втому м’язів, знімає втому і напругу, відновлює фізичний стан, прискорює синтез білка організму, посилює еластичність м’язів, знижує рівень холестерину, рівень цукру в крові, знижує м’язову дистрофію у літніх людей.
Застосування креатину. Харчові добавки, косметика, поверхнево-активний агент, кормові добавки, фармацевтична сировина і добавки для здорового харчування, також можуть бути упаковані в капсули, таблетки, стіки і сашет-пакети.

Виробник: Китай
Стандарт: ISO, Kosher, Halal, HACCP