Інші назви

Acide Hyaluronique, Ácido Hialurónico, Glycoaminoglycan, Glycoaminoglycane, Hyaluran, Hyaluronan, Hyaluronate de Sodium, Hyaluronate Sodium, Hylan, Sodium Hyaluronate.

Опис

Гіалуронова кислота – це речовина, яка природно присутня в організмі людини.Вона знаходиться в самих високих концентраціях, в рідинах, очах і суглобах. Гіалуронова кислота, яка використовується в якості лікарського засобу, екстрагується з півнячих гребенів або виробляється бактеріями в лабораторії.

Принцип дії

Гіалуронова кислота діє як подушка і мастило в суглобах і інших тканинах. Крім того, це може вплинути на те, як організм реагує на травму.

Застосування

Гіалуронову кислоту використовують при різних захворювань суглобів, включаючи остеоартрит. Гіалуронову кислоту можна приймати перорально або вводити в уражений суглоб медичним працівником.
Застосовують гіалуронову кислоту до шкіри для загоєння ран, опіків, виразок шкіри і як зволожуючий крем.
Гіалуронова кислота також використовується в якості наповнювача для губ в пластичній хірургії.
Гіалуронова кислота використовується під час певних операцій на очах, включаючи видалення катаракти, трансплантації рогівки і ремонт окремої сітківки та інших травм очей. Вона вводиться в око під час процедури, щоб допомогти замінити природні рідини.

Безпека

Гіалуронова кислота безпечна, коли її приймають всередину, наносять на шкіру або вводять шляхом ін’єкції. Рідко, гіалуронова кислота може викликати алергічні реакції.
Особливі запобіжні заходи та попередження:
Вагітність і грудне вигодовування: гіалуронова кислота безпечна, якщо її призначають шляхом ін’єкції під час вагітності.

Дозування

Рекомендована доза становить 200 міліграмів двічі на день.