Склад: 50% L-лейцин, 25% L-ізолейцин, 25% L-валін швидкорозчинний
Опис: БЦАА – суміш амінокислот (ін-балк), створена провідним китайським виробником амінокислот. Відрізняється від звичайної ВСАА швидкістю розчинності.
Зовнішній вигляд: дрібний порошок
Колір: білий або білий
Запах: легкий специфічний
Смак: гіркуватий;
Функції: Амінокислоти з розгалуженими бічними ланцюгами (англ. Branched-chain amino acids, BCAA) – лейцин, ізолейцин і валін – є унікальними серед амінокислот.
Крім очевидної ролі в побудові молекул білків, амінокислоти з розгалуженими бічними ланцюгами мають безліч інших функцій. Вважається, що при м’язовій роботі вони можуть використовуватися для синтезу проміжних сполук циклу трикарбонових кислот і глюконеогенезу, тобто виступають в якості джерел енергії. Крім того, ці амінокислоти мають регуляторні функції: виступаючи в якості сигнальних молекул, вони регулюють процеси синтезу і деградації білків, клітинного метаболізму і росту, а також секрецію інсуліну.
БЦАА служить як важливий субстрат енергії під час фізичних вправ і періоди стресу, і в якості попередника для синтезу інших амінокислот і білків.
БЦААробить значний вплив на метаболізму глютаміна.
Глютамін визнаний в якості важливої поживної речовини багатьох швидко подільних клітин в організмі, особливо в кишечнику і імунній системі. Отже, звичайні дієти, які дефіцитні по глютаміну (через його нестабільності в розчині) пов’язані з атрофією і кишковою імунною недостатністю. Збагачення парентерального харчування глютаміном служить для зворотного відновлення частково атрофованого кишечника.
Застосування:
напої; швидкорозчинні напої в порошку; білкові напої; таблетки; капсули.
Виробник: Китай
Стандарт: ISO9001: 2008, kosher; halal, НАССР, GMP