Тribulus terrestris – це невелика рослина, якого і корінь, і плід використовуються в традиційній китайській та індійській аюрведичній медицині.

✍️ Люди часто приймають Tribulus terrestris за його потенційний вплив на сексуальну функцію і тестостерон. Але # мало_кто_знает_что:

👍👍👍 # Tribulus_Terrestris може поліпшити # контроль_сахара_в_крові і холестерину у людей з діабетом.
– У 💹ісследованіі 98 жінок з діабетом 2 типу брали 1 г Трибулус в день. Через 3 місяці у жінок було виявлено більш низький рівень цукру в крові і холестерину в порівнянні з тими, хто приймав плацебо.
– 📊Ісследованія на тваринах показали, що Tribulus Terrestris знижує рівень цукру в крові, може допомогти # защітіть_от_поврежденія_кровеносних_сосудов і запобігти підвищенню рівня холестерину в крові.
⚡️⚡️⚡️. #Tribulus_Terrestris не підвищує рівень тестостерону, але підвищує лібідо.
– 12 основних📈 досліджень впливу рослини на чоловіків і жінок у віці 14-60 років. Дослідження тривали до 90 днів, серед учасників були здорові люди і ті, хто відчував сексуальні проблеми. Дослідники виявили, що ця добавка не збільшує тестостерон.
Інші дослідники 📊обнаружілі, що Tribulus Terrestris може збільшити тестостерон в деяких дослідженнях на тварин, але цей результат зазвичай не спостерігається у людей.
👍👍👍Некоторие дослідники виявили, що, коли чоловіки зі зниженим сексуальним потягом споживали 750-1500 мг #Tribulus_Terrestris щодня протягом 2 місяців, їх # сексуальное_влеченіе_увелічівалось на 79%. Крім того, 67% жінок з дуже низьким лібідо # іспитивалі_повишенное_сексуальное_влеченіе після прийому добавок з 500-1500 мг протягом 90 днів.
#Tribulus_Terrestris може # улучшіть_лібідо у жінок і чоловіків зі зниженим статевим потягом. Дослідження трави як засобу для лікування еректильної дисфункції показали неоднозначні результати, при цьому більш високі дози виявилися кориснішими.
⚡️⚡️⚡️ #Tribulus_Terrestris, мабуть, не збільшує м’язову масу, і не покращує фізичні вправи краще, ніж плацебо. Активні люди часто приймають добавки Tribulus Terrestris для поліпшення свого тіла за рахунок збільшення м’язової маси або зменшення жиру. В одному дослідженні вивчався вплив добавок Tribulus Terrestris на виступи елітних гравців в регбі. Чоловіки брали добавки протягом 5 тижнів силових тренувань. Проте, до кінця дослідження не було ніяких відмінностей в поліпшенні сили або складу тіла між групами добавок і плацебо.

#Tribulus_Terrestris може мати позитивний ефект на здоров’я в організму людини в наступному:
🔥 # Баланс_жідкості: Трибулус може діяти як сечогінний засіб і збільшувати вироблення сечі.
🔥 # Іммунная_сістема: Активність імунної системи у щурів, як було показано, збільшується, коли їм дають цю добавку.
🔥 # Мозок: як частина багатокомпонентної добавки, Tribulus Terrestris може надавати # антідепрессівное_действіе.
🔥 # Запалення: дослідження показало можливі # протівовоспалітельние_еффекти
🔥 # Облегченіе_болі: високі дози цієї добавки можуть забезпечити знеболювання.
🔥 # Рак: дослідження в пробірці показали можливе # протівораковое_действіе Tribulus terrestris.

Всі ці ефекти були вивчені на тварин або в пробірках.

# ДОЗІРОВКІ_Трібулуса.
Використовуються найрізноманітніші дози для оцінки впливу Tribulus terrestris.
# Для_сніженія_уровня_сахара_в_крові, використовувалася 1г в день,
# Для_усіленія_лібідо, застосовувалися дози до 1,5 г в день.
# Для_коррекціі_масси_тела до 20 мг на 1 кг маси тіла. Отже, якщо ви важите близько 100 кг, ви можете прийняти дозу 1-2 г в день.

Купити високоякісний #Tribulus_Terrestris Ви можете зателефонувавши за телефонами:
☎️ (067) 440-4594, (063) 306-1266
або на сайті: felizata.com.ua