Інші назви

Gelatina, Gelatine, Hydrolyzed Gelatin, Marine Collagen Hydrolysate, Protéine de Collagène Hydrolysé, Fish Gelatin Powder.

Опис

Желатин – без запаху, позбавлений смаку загущувач, який утворює гель в поєднанні з рідиною. Він термозворотній, що означає, що гель розріджується при нагріванні вище його температури плавлення, але при охолодженні знову стає схожою на желеподібну консистенцію.

Принцип дії

Цей порошок желатину виготовлений з тілапії. Це желатин типу А екстра-класу. Він ідеально підходить для будь-якого рецепту, який вимагає желатину. Желатин з риби має більш низьку температуру гелеутворення і плавлення, ніж желатин, отриманий з ссавців.

Застосування

Використовують желатин, при виготовленні десертів, холодних супів, дрібниці, заливні страви, зефір і кондитерські вироби, такі як ведмедики «гаммі», желейні цукерки. Желатин можна також використовувати в якості стабілізатора, згущувача або текстурізатор в таких продуктах, як джеми, йогурт, вершковий сир і маргарин. Його часто додають в продукти зі зниженим вмістом жиру, щоб імітувати відчуття смаку жиру і створювати обсяг без додавання калорій.

Безпека

Желатин безпечний для більшості дорослих, якщо приймати належним чином. Желатин може викликати деякі легкі побічні ефекти такі як відчуття тяжкості в шлунку, здуття живота, печію і відрижку.

Дозування

Перорально
Рекомендована доза желатину становить 10г щодня. Можна безпечно використовувати протягом 6 місяців.