Міжнародне найменування

Трихлорізаціанурат натрію, TCCA

Сегмент:

Дезинфектанти

Ринки і застосування:

Дезінфікуючі засоби

Склад:

Натрієва сіль трихлорізаціанурової кислоти

Опис:

Синоніми
ТХЦК
трихлор
ТССА
C303N3CL3
1,3,5-трихлор-з-триазин-2,4,6-Тріон

Функції:

Трихлорізоціанурова кислота (ТХЦК) – високоефективний низькотоксичний дезинфектант. ТХЦК містить близько 90% активного хлору і демонструє високу антимікробну активність проти грампозитивних бактерій, дерматофітів, вірусів, спор бацил. При цьому ТХЦК відноситься до III класу помірно небезпечних речовин. Низька токсичність трихлор дозволяє використовувати його в харчовій промисловості і сільському господарстві. Розчини ТХЦК широко застосовуються для дезінфекції посуду, білизни, приміщень, води в басейнах і питної води, промислових вод, для дезінфекції грунту і насіння в сільському господарстві. Розчини ТХЦК діють в широкому діапазоні PH.
Трихлорізоціанурова кислота слабо розчиняється у воді (до 0,5% при 50 – 60 °), тому на її основі виробляють повільно розчинні препарати пролонгованої дії. ТХЦК таблетовані засоби зручні для скиммера або автохлоратора, т. К. Забезпечують поступове надходження речовини в воду басейну.
Високоефективний низькотоксичні дезинфектант, також використовується для відбілювання і як добавка перешкоджає усадки вовни.

Виробник:

Китай

Стандарт:

CAS:51580-86-0

Форма випуску:

Гранули 10-30mesh, 20-40mesh- мішки по 25кг

Таблетки по 20г або 200г, таблетки мульти по 200г – бочки по 50кг