Інші назви

Ammonium, alkyldimethylbenzyl-, chloride, BKC25% & EBKC 25%/ Аммоний, алкилдиметилбензил-, хлорид, Бензалкония хлорид 25 % и Этилбензалкония хлорид 25 %..

Опис

Алкілдіметілбензіламмоніум хлорид має антимікробну активність по відношенню до різних грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів, у тому числі збудників туберкульозу, грибів роду Кандида і Тріходітон, вірусів грипу, герпесу, аденовірусів, вірусів імунодефіциту (ВІЛ), вірусів гепатитів A, В, С, рота-, поліоентервірусов , збудників внутрішньолікарняних інфекцій. Може застосовується як готова субстанція, так і як компонент при виробництві дезінфікуючих засобів.

Принцип дії

ЧАС не отруйний і стабільний при розведенні в робочому стані. Це обумовлено їх властивостями як поверхнево-активних антисептичних речовин. Впливаючи на мікроорганізми, четвертинні амонієві сполуки надають несприятливий вплив на їх клітини. При малих концентраціях ЧАС впливають на здатність до поділу і розмноження патогенних мікроорганізмів, при достатній концентрації ЧАС викликають їх загибель.

Області застосування

Подвійний ЧАС застосовується:

– використовують для дезінфекції поверхонь в приміщеннях, жорстких меблів, санітарно-технічного обладнання, предметів догляду за хворими, стоматологічних відсмоктувальних систем і плювальниць, іграшок, білизни, посуду (їдальні та лабораторної);

– для дезінфекції прибирального інвентарю і генеральних прибирань;

– для дезінфекції виробів медичного призначення (включаючи хірургічні і стоматологічні інструменти, жорсткі та гнучкі ендоскопи та інструменти до них);

– для дезінфекції лікувально-профілактичних закладів, дитячих установ, комунальних об’єктів (готелі, гуртожитки, лазні, басейни, спортивні комплекси, перукарні), підприємств громадського харчування, споживчих промислових ринків, установ соціального забезпечення, санітарного транспорту, об’єктів залізничного транспорту і метрополітену.

Безпека

Подвійний ЧАС безпечний.

Дозування

Концентрації кінцевого використання становить від 0,05 до 0,2% чверті, і для досягнення дезінфекції потрібно 10 хвилин.

Характеристики сировини:

Зміст алкілдиметилбензиламоній хлориду – 25%.

Зміст алкілдіметілетілбензіламмоній хлориду – 25%.

Зовнішній вигляд – рідина від безбарвного до світло-жовтого кольору.

Фасовка: бочки по 200 кг і барабани / еврокуби (танки) по 950 кг.

Країна-виробник: КНР.